• O nas

Oferujemy szeroką gamę wyposażenia domu i ogrodu takich jak między innymi: lampy, poduszki, koce, pościele, artykuły do kuchni, dekoracje, grille, hamaki, huśtawki ogrodowe i wiele innych.

DomowaSielanka to sklep stworzony z myślą o Klientach, którzy chcą w swoim domu czy mieszkaniu stworzyć przytulną, bezpieczną przystań dla swoich bliskich.

Zamiłowanie do ciekawych aranżacji wnętrz oraz swojskiego i sielskiego stylu życia zainspirowała nas do stworzenia sklepu dla ludzi takich jak my- na codzień zabieganych, zapracowanych, zajętych własnym rozwojem i pasjami.. Ludzi, którzy przede wszystkim w swoim domu odnajdują spokój, szczęście i chwilę wytchnienia od zgiełku szarej codzienności.

Dom to dla nas przestrzeń do wypoczynku, rozmów, śmiechu i zabawy. Miejsce, w którym każdy może być sobą.
Kierując się naszymi upodobaniami, jakimi jest natura, zieleń, wieś i sielskie życie zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie znaleźli Państwo rzeczy do domu i ogrodu, które nawet w wielkomiejskim szumie zmienią Wasze wnętrza w klimatyczne, rodzinne miejsce tylko dla WAS... W miejsce, gdzie po ciężkim dniu usiądziecie przy wspólnej herbacie lub lampce wina, w ponury wieczór poczytacie ulubioną książkę, a wolny weekend zaplanujecie na zabawy i pichcenie w kuchni z Waszymi pociechami.

Oferowana sprzedaż za pośrednictwem sieci internetowej sprawia, że poprzez kilka kliknięć masz możliwość zmienić otaczającą Was przestrzeń, ocieplić wnętrza i zaskoczyć bliskich oryginalnymi aranżacjami zarówno pomieszczeń wewnątrz domu, jak i ogrodu czy balkonu.

  • Sklep zamknięty

Przerwa techniczna